'

POGODA

ZAPYTAJ O NOCLEG

Data przyjazdu
Data wyjazdu

LOKALIZACJA

UDOSTęPNIJ

NEWSLETTER

Licznik: 59334

Start


Każdy 4-osobowy apartament składa się z pokoju wypoczynkowego, sypialni, dużej kuchni, łazienki i przedpokoju z tarasem lub dwoma balkonami (na piętrze).

Przed domem do Państwa dyspozycji pozostaje duży teren rekreacyjny, przez który płynie czysty strumień. Można tu mile spędzić czas na grach sportowych i zabawach. Do wykorzystania jest również garaż na dwa samochody osobowe.

Mieszkanie położone na parterze wyposażone jest w duży taras, idealny do spotkań towarzyskich na świeżym powietrzu. A poza tym, czyż nie miło byłoby spożyć śniadanko wdychając zapach gór...

Każde mieszkanie ma powierzchnię 55 metrów kwadratowych i posiada przestronny, wygodny pokój, wyposażony w stolik, przytulne fotele i wygodną kanapę do spania. Telewizor z odbiorem satelitarnym zapewnia dostęp do informacji i rozrywki.

W kuchni znajdą Państwo komplet naczyń, automat do kawy, kuchenkę gazowo-elektryczną z piekarnikiem oraz lodówkę.
Duży stół i wygodne krzesła zapewniają komfort przy przygotowywaniu i spożywaniu posiłków.
Po trudach dnia spędzonego na spacerach lub górskich wędrówkach przyjemnie jest zmyć z siebie zmęczenie w wygodnej, czysto utrzymanej łazience.
Sypialnia posiada dwa łóżka (na parterze istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka dziecięcego). Pościel można wypożyczyć.